♣ Ewetha: Meditace na pročištění kanálků

Tento článek vznikl jako příspěvek vás, čtenářů. Svůj příspěvek můžete poslat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Máte-li dotaz, ptejte se zde a nebo na e-mailu. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
Ahoj Lúmennko:) Četla jsem si na tvém blogu nějaké meditace a vizualizace na pročištění a proti bolesti, a jedna z nich byla zvlášť účinná. Byla to ta, kde se člověk zaměří na oblast, která ho zvlášť bolí, představí si nějakou zaneřáděnou krajinu, pak ji celou zatopí, vyčistí a nakonec se z ní stane překrásná krajina (pozn. Lúmenn: je to tato – Očistná meditační technika). Děkuju za ni, okamžitě se mi ulevilo:)
Podobné účinky má i vizualizace, kterou jsem si nedávno vymyslela, když jsem měla pocit, že mám špatně pročištěné energetické kanálky a že mnou neproudí správně energie, a tak jsem se rozhodla, že ti o ní napíšu :) Třeba ti taky zabere :)

Lehneš si, nebo sedneš, jak je příjemné (já jsem ležela), a poprosíš Vesmír o energii. Tvá korunní čakra se otevře nahoru jako velký květ a v jeho středu je díra, chráněná okvětními lístky před negativní energií, přijímající jen božskou energii. Představíš si proud energie, tak zářivý, jak jen můžeš; zářivější, než silné reflektory, jak teče z Vesmíru do středu toho květu, a vtéká jeho středem dovnitř. Představuj si, jak proud energie prozáří nejprve korunní čakru, pak teče dál do třetího oka, prozáří ho, a pokračuje dál, až do kořenové čakry. Proud se nepřerušuje, z Vesmíru příchází neustále hojně energie, kolik jí jen člověk potřebuje, a zlehka plní pokyny našich myšlenek.
Nyní jsou prozářeny všechny čakry, včetně kanálků, které je spojují, a teď budeme pokračovat dál. V těle jsou tisíce malých čaker, a ještě víc kanálků, které dohromady tvoří hustou síť, a není část těla, kde by energie neproudila. Lehce se může stát, že se kanálky zablokují negativní energií, a je proto potřeba je prošťouchnout.
Začneme rukama. Ze srdeční čakry se začne rozlévat energie do ostatních kanálků, v tenkých pramíncích, a větví se; cestou prorážejí negativní energii, která tam byla nashromážděná, uvolňuje ji a částečně spaluje, částečně tlačí vpřed. Stejně tak v malých čakrách, které tvoří body a křižovatky kanálků. Takhle se pokračuje, až se dojde ke konečkům prstů, jimiž se vyloučí negativní energie, která se nestačila spálit. Celé ruce jsou teď prozářené pozitivní energií, a není místo, kam by se nedostala. Pokud takové místo najdete, rychle to napravte.
Takhle pokračujte i s trupem, nohami, a hlavou, až bude celé vaše tělo prosvětlené a nebude nikde žádné temné místo. Špatná energie, která se nespálí, odtéká dlaněmi, prsty a nohami do Země, kde se přijímá a přeměňuje na pozitivní energii.
Spolu s negativní energií odtekla i bolest a veškeré bloky, které se zde nashromáždily. Poděkujte Vesmíru jak za energii, tak za to, že jste ji schopni takhle využít, a poproste, aby proud z Vesmíru zůstal nepřerušen. Může takhle zůstat, protože se vám aspoň bude doplňovat energie, jak bude potřeba, a navíc je to přirozené. Zvířata to tak mají také.
Tak to je vše a promiň za délku, chyby, změnu oslovování i za informace, které ty stejně znáš, a asi jsem je tam nemusela dávat, ale přijde mi to takové kompletnější :)) Snad ti to bude ku prospěchu :)
s pozdravem
Ewetha
A já doufám, že to bude ku prospěchu i vám čtenářům – inu, začíná se nám to tu pěkně rozrůstat, čtenáři čtenářům, děkuju vám všem, kteří píšete a zejména těm, kteří tvoříte takovéto pěkné maily:)


Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Ewetha: Meditace na pročištění kanálků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *