Druhy psychických útoků

Než se budete bránit psychickému útoku, je dobré vědět, kdo a jakým způsobem na vás utočí. Druhů psychických útoků je totiž celá řada – nejde o to, jestli se na vás někdo mračí a nebo po vás jde nějaká entita z astrálu, ale důležité je, že každý druh útoku je specifický a existuje proti němu specifická obrana. Pokud na vás útočí člověk bez magického povědomí, který je na vás prostě jenom naštvaný, je to jiný kalibr, než když se setkáte s útokem démona, který má velkou sílu.
V tomto článku si tedy rozebereme různé druhy psychických útoků a jak poznáme, že jde právě o ten který druh.

1. Lidský útok přímý
S tímto způsobem psychického útoku se budeme setkávat nejčastěji a každý z vás ho už jistě zažil. Prostě se potkázte s člověkem, který vám tak úplně nesedí a dotyčný z vás začne vysávat energii. A nebo je to váš blízký přítel, který se prostě jenom naštval a teď vás deptá. Každopádně jste útočníkovi tváří v tvář a čelíte situaci přímo a v reálném čase.
Mezi nejčastější druhy takovéhoto útoku patří hádka, cílené urážky, nadávky, pohrdání, slovní potyčky nebo naopak výhružné či uražené mlčení, ledové ticho, jedovatost atd. atd. Tento psychický útok je často spojen s nějakým útokem i v reále, tudíž vysílanou destrukci můžete vnímat díky slovům, gestům a chování dotyčného. Můžete se mu tudíž bránit nejen magickými, ale samozřejmě i psychologickými metodami, o těch se ale v našich článcích bavit nebudeme a zaměříme se jen na magické způsoby ochrany.
2. Lidský útok nepřímý, nevědomý
V tomto případě útočníka nevidíme, ale můžeme cítit jeho negativní myšlenky, které k nám vysílá. Takový člověk o nás smýšlí negativně, ale nechce nám tím cíleně ublížit. Třeba jsme ho prostě jenom vytočili nebo mu nějak ublížili a nebo nás prostě jen nemá rád. Může nás taky pomlouvat s někým, nadávat na nás nad pivem a podobně. Tento útok je obvykle velice slabý a působí proti němu základní ochranné amulety a další jednoduché obrany, které snad kolem sebe nosíme každý. Proto se jím nebudeme zabývat do hloubky.
3. Lidský útok nepřímý, vědomý
A tady už se konečně dostáváme do temnějších a hlubších vod psychických útoků. Pokud na nás někdo vysílá destrukci vědomě, patrně se jedná o člověka, který má aspoň minimální magické povědomí. Zde platí, že čím silnější je vyslaná myšlenka, tím silnější destrukce nás zasáhne a tím větší následky pocítíme. Bavíme se tady tedy o zejména o kletbách nebo o cíleném útoku, kdy sesilač destrukce myslí na to, že se máme špatně, že nás nenávidí, přeje si, aby se nám něco stalo apod.
Takový útok poznáme od útoku démona poměrně snadno – většinou totiž víme, že někde existuje člověk, který má důvod nás nenávidět. Pokud to ovšem nevíte, pak je ještě jeden způsob – podívat se na své okolí vnitřním zrakem. Pak můžeme spatřit démona, který si na nás brousí zuby a nebo slabou (v případě slabšího útoku) až velmi silnou (pokud je útok většího kalibru) černou stuhu či jak to popsat, která vede od nás směrem pryč – jak jste si asi domysleli, na druhém konci je osoba, která k nám tyhle fujtajbly vysílá. Intuice by nám měla napovědět, kdo za tím stojí – první člověk, který vás napadne, by měl být ten pravý. K osvobození se od útoku a k obraně existuje mnoho cest a v nběkterém z příštích článků si o nich povíme více.
4. Útok démona (astrální bytosti)
Na prv ním místě zmiňuji útok démona, ale útočit nas nás samozřejmě můžou i jiné astrální bytosti, dokonce i ty spíše konstruktivní, jako jsou víly či skřítci – pokud je nějak naštvete, mohou se mstít. Ovšem nejčastěji se budeme setkávat s útokem od démonů, které se v naprosté většině projevují strachem. Do mysli se vám vloudí hrůzná myšlenka, která narůstá a nabírá na intenzitě, vnímáte cizí přítomnost, pokud spíte, zdá se vám noční můra s které se s hrůzou probudíte.
Pokud máte podezření na útok démona, rozhlédněte se kolem vnitřním zrakem a bezpochyby naleznete někde v blízkosti černý stín, jakousi černou skvrnu tmavší než okolí – nesnažte si ji vizualizovat do detailu, černá mlha bohatě postačí. Tak to je on, původce psychického útoku a o tom jak se ho zbavit se už brzy dočtete.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

17 thoughts on “Druhy psychických útoků

 1. [1]: jen v některých, někdy je to odraz našeho podvědomí, které se něčeho bojí, ale jindy jsou ty sny mnohem horší, budíme se zpocení a strach přetrvává ještě dlouho po snu, to bývají psychické útoky

 2. Černé stuhy. To je nepříjemná věc, když vás někdo permanentně vysává, a vy všude 24/7 vidíte tunel, kterým odchází vaše součástky. :D Ale v tomto směru je drtivě o psychice (ty útoky jsou přece mentální), magii bych viděla na druhém místě.

 3. ja spatrula cosi co vypadalo jako holka sčernyma vlasama a tmave černyma očima když sem se vecer probudla lezelo to primo vedle me a kdyz sem se probudila a podivala sem se do jejich oči hrozna rychle jakoby se odplazila nebo odletela nevim byla fakt rychla jak zdrhala dvermi pryc videla sem jen smouhu nevis co tobylo mam od te doby docela strach usinat ale asi neco zlyho protoze pred ar dnema sem lezela ve vane a zas sem to videla ale jen chvili protoze me to zaclo topit!!!

 4. Hm. Ja osobne bych doporucoval ritual. Ja pouziwam ziwli jako primarni w kouzlech a wzdy mi to wychazi. 0:)

 5. Nedávna nočná skúsenosť: Prebudila som sa z hrozného sna a zrazu som mala pocit že ma niekto sleduje. Bola som paralyzovaná a nemohla som sa pohnúť. Strach sa stupňoval a ja už som vedela že mám dočinenia s démonom. Zavolala som mojich anjelikov a archanjela Michaela. Spolu sme to zvládli a démon odišiel. Anjeli ma objali do svojich krídel a ja som mohla ďalej pokojne spať :)

 6. Ahoj moc prosím o radu. Myslím,že mám u sebe sexuálního démona.Velmi často se mi zdají sexuální sny,jako živé.Bojim se že me to nejak pohlti. A často(a to ale nevim jestli s tim souvisí) třeba přemyslim o necem a najednou mi tam skoci hrozna myslenka..třeba jsem četla neco o jednorožcich,o tom že třeba přiloži svuj roh k srdci cloveka a daji mu silu a najednou mi tam skocilo že to srdce probodne. Proste takovehle představy mi skacou skoro ke vsemu.Vubec tomu nejde branit. Co to muže byt? A vnitřim zrakem se opravdu nej opravdu kouknout nechci.:( to by me asi kleplo..může mi ho pomoct zahnat andel?

 7. nasaď tvrdost a prostě ho vyžeň silou mysli. Mysli na nějakou šťastnou vzpomínku a nech její sílu proudit ven z těla. Taková vzpomínka je čiré světlo a vše jen trochu zlé před tím uteče. Když to nefunguje tak se vyplatí spojit s nějakým zvířecím duchem, který tě bude chránit.(nejlepší bývá vlk nebo tygr)[4]:

 8. Na demony a jiny veci sem nikdy neveril az do dnes. Spal sem,mam zcenny dvere sem si jistej ze nikdo nemoh projit,a presto nekdo si sednul ke me na postel,nemoh sem se pohmout nebo slo tp velmi tezko jako by me drzel za predlokti a tlacil do postele. To uz sem byl pri vedomi ,nic sem nevidel ale neco se mi podarilo chytit mozna ocas nevim,byl stràsne silnej a pak me zacal skrtit. Nemohl sem dychat,pak nevim asi to nezvlat a utek nebo nevim docela se bojim usnout. Priste ho uz asi neporazim pokut sem to ted byl ja kdo ho vyhnal. Nic tak silnyho sem jeste nepotkal.

 9. [9]: ten sexualni demon by mohl byt inkubus je velmi nebezpecny ale nemusi te chtit zabit nebo ti ublizit. Cetl sem ze i jeden z papezu s nim mel styk a dostal od dost vedomosti. Priznal se ktomu na smrtelny postely.

 10. Je mozny ze ten co u me v noci byl, ze sem ho zavolal svou touhou po smrti?  Myslim na sebevrazdu kazdou vterinu uz 10 let. Prosil sem boha aby me zabil,protoze to sam nedokazu. Parkrat sem se o to pokusil ale v tomhle sem moc slabej.

 11. [13]: ano, možné to je. Pokud máš takové myšlenky, není to v pořádku a měl bys vyhledat pomoc. Zabít se není síla, ale právě zabít se je slabost, síla je v tom vytrvat a bojovat;) Držím ti palce

 12. Dobrý večer, můžu se zeptat, jak bojovat s demony ? Mám v poslední době s tímhle veliký problém a nemůžu  vyhledat pomoc…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *