♣ Dotaz na démony a draky

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, chcela by som sa len opýtať, či je normálne, ked mi v blízkosti démona niečo začne krúžiť v ruke. Nie som jediná, pár mojich kamarátok je na tom rovnako. A aby som sem nemusela písať dalšiu otázku, tak sa na to opýtam teraz . Prečo nevidím draky, ked sa s ním dokážem spojiť? Ďakujem za odpoveď. Bels


Odpověď: Ahoj, promiň, ale opravdu nevím, co si představit pod tím, že ti „něco krouží v ruce“. Jako nějaká energie? Vážně nechápu, co tím myslíš, takže ti asi neporadím. A co se týče draků, opět přesně nevím, na co se ptáš. Draci jsou bytosti, které už nežijí v naší rovině, ale pouze v astrálu a dá se s nimi skutečně kontaktovat, ale jsou to bytosti natolik silné a mocné, že málokdy mají vůbec chuť se spojovat s tak nicotnými tvory, jakými jsou pro ně lidé. A když to udělají, tak jen malým kousíčkem svého vědomí a většinou pro své pobavení a rozptýlení. Vidět je tedy pochopitelně nemůžeš, jsou to astrální bytosti a tak je možné je vnímat jen vnitřním zrakem (u rozvinutých jedinců i fyzickým, ale to je velice náročné a dlouhodobé). Pokud ti mé odpovědi nestačí, dopiš prosím do komentářů k tomuto článku doplnění svého dotazu, abychom si lépe rozumněli. Měj se hezky, Lúmenn.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

10 thoughts on “♣ Dotaz na démony a draky

  1. ta koule v ruce může být nějaká ochranná energie ,která se automaticky vytvoří na zničení démona.. (???)

  2. Ahoj Lúmenn myslím že tvůj blog má v něčem pravdu a v něčem přeci jen trochu ne :D

  3. toho že v něčem pravda není?třeba draci popřemýšlej o tom prosím ;) nemyslím to zle   :)

  4. Jo a mohu se zeptat odkud vsechny informace cerpas? dekuji :D

  5. Urazil li jsem tě nějak tak mne prosím omluv děkuji ;)

  6. [8]: Nevidím důvod proč by se měla urážet, a jelikož nechci urazit tebe tak pomlčím o tom co si o tvé osobě myslím. Máš něco proti Drakům? Draci jsou opravdu mocné bytosti, bývali strážci této planety, ale opustili ji jelikož se jim nezamlouvalo jakým směrem se ubírala. Někteří tady zůstali a obývají astrální sféru, ale jak Lúmenn řekla málo kdy se "objeví" člověku, a když už by se to stalo, dobře bych se zamyslela nad tím proč :) já osobně nemám ráda když si se mnou někdo hraje.

  7. Já to na Lúmenn nemyslel zle jen mám nějaké otázky a řekl bych že moc dobře vím co jsou draci zač a nic proti nim nemám drahá. :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *