Diamantová voda

V této nové rubrice o léčivých účincích vody bych vás chtěla seznámit s různými druhy léčivé vody – s některými mám osobní zkušenost, s jinými ne, ale tento přehled má sloužit hlavně pro vaši orientaci a případnou inspiraci. Prvním druhem takzvaně léčivé vody je voda diamantová.
Tento název vznikl podle vody, kterou vytvořila již ve 12.století Hildegarda z Bingenu tím, že do obyčejné vody přidala přírodní diamanty. Na konci 20.století tento název přejal Francouz Joël Ducatillon pro svoji technologii převibrování vody.

Diamantová voda vzniká ve speciálním přístroji, kde jsou do vody vloženy tisíce různých kódů v mnoha různých jazycích, včetně kódů pro vitamíny a minerály. Jedním z kódů je i ten, který dovoluje vodě se samovolně množit – voda je proto zcela zdarma, jakmile si zakoupíte první lahev, můžete si již vodu doma připravovat sami a to v poměru 1 díl diamantové vody na 9 dílů vody obyčejné. Po dvou hodinách je obyčejná voda již převibrovaná a má stejné účinky jako voda diamantová.
Účinky diamantové vody by měly být přímo zázračné – je prý naladěna tak, že do sebe absorbuje vaše přání, takže když před pitím pronesete například „chci vyléčit svoje astma“, pak voda tuto informaci přijme a v těle započne s ozdravným procesem. Zároveň má diamantová voda očišťovat a detoxikovat organismus, napomáhat s hojením ran a ekzémů a prospívat i zvířatům a rostlinám.
Osobní zkušenost s touto vodou nemám, ale chystám se ji vyzkoušet. Seznam míst, kde můžete získat diamantovou vodu naleznete třeba na tomto webu. Zajímavé zkušenosti a pokusy s diamantovou vodou si pak můžete přečíst zde.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

9 thoughts on “Diamantová voda

  1. [2]: Alue není vševědoucí vědma, existují i jiné názory, než ty její:) Já její zkušenosti nemohu ani potvrdit, ani vyvrátit, sama jsem nezkoušela

  2. Já diamantovou vodu doma mám, opravdu pomáhá, je v ní velké množštví energie. Zkoušela jsem i měřit kyvadlem (takový měřič energie, dokáže změřit energii a říct zda je pozitivní a jak hodně jí je ve vzduchu, ve vodě, v nějakém předmětu…) v diamantové vodě je energie opravdu dost, té pozitivní. Tahle zázračná voda mi často pomáhá :)

  3. Diamantová voda se vyrábí ve speciálním udělátku. Jde ale vyrobit tím, že se do ní ponoří diamant nebo například diamantovej šperk?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *