Dá se žít bez jídla?

Přes kamaráda se ke mě dostal velice zajímavý dokument, který se zabývá tzv. breathariány – což jsou lidé, kteří se (prý) neživí přijímáním potravy, ale pouze za pomoci slunečního svitu, trochy vody a zejména „prány“, životní, vesmírné energie.
Dokument je v němčině s českými titulky a trvá téměř hodinu a půl. Bohužel jsem ještě neměla dostatek času shlédnout ho celý, ale od kamaráda vím, že je přímo nabitý informacemi a po jeho shlédnutí už pro vás myšlenka toho, že se člověk může stravovat i jinak, než „materiální“ stravou, nebude tolik nepřijatelná.
Co myslíte? Je možné naladit hmotné tělo na duchovní potravu? Podívejte se na dokument a diskutujte:)

EDIT 25.3.2013:
Tak už jsem dokument zkoukla celý a doporučuji jej zejména všem skeptikům, je nabitý nejen svědectvími lidí, která ohou být lživá, ale také veděckými experimenty a prokazatelnými fakty. Mapuje historii žití bez jídla od dávných dob lidstva až po dnešek a ukazuje mnoho technik a mnoho jedinůc, kteří se byli schopní zcela vzdát pevné stravy. na konci pak promlouvají kvantoví fyzici, kteří podstatu breathariánství vysvětlují na vědecké bázi.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

10 thoughts on “Dá se žít bez jídla?

  1. Určitě to jde ale v dnešní době? Zkuste si každý den hodinu po východě a hodinu před západem hledět do slunce. Máte na to čas?

  2. Trochu v tom mám zmatek, protože si nemyslím, že čchi je energie vázana jen na slunce, ne?

  3. [4]: to není, ale v dokumentu bylo vidět, že to každý praktikuje jinak, ale slunce je podle mě dost důležité, přece jen mluvili o tom, že pak člověk žije jakoby ze světla

  4. Henri Monfort, to je take clovek ktery neprijima stravu, ale zije z prany. Byl v Cechach a provazel ho herec Jaroslav Dusek. Lze najit na netu s ceskym prekladem.

  5. ŽÍT ZE SVĚTLA – STRHUJÍCÍ DOKUMENT O ŽIVOTĚ BEZ JÍDLA.

  6. Pro začátek možná objímání stromů. Jít na sluníčko. Nedívat se do ostrého slunka. Stačí být v té záři nebo při západu slunce.Více dní bez slunce a čerstvého vzduchu pocítíte opravdu slabost. Čistá voda. Detoxikace a úprava myšlení, čerpat z radosti, pohybu s hudbou. Dá se pocítit více energie po přehoupnutí přes pocit hladu a vnímat jemnější a silné energie. Nemyslím si, že je nutné se zbavit jídla úplně.Je však skvělý pocit, nemuset se najíst. Vnímat citlivě potřeby svého těla i duše je však asi základ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *