♣ Co znamená sen o vílách?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, pořád jsem přemýšlela, jestli bych se někoho měla, nebo neměla zeptat. Nakonec jsem, jak vidíš, řekla, že ANO :) Kdysi (asi před dvě lety) se mi zdál zajímavý sen. Jasně, každý den ráno se mi vlastně zdály nějaké zajímavé sny, ale tenhle byl jiný.
Byla jsem u bratránka a sestřenky, blbli jsme – prostě děti! :D Pak nám přišlo, že po domě někdo chodí. Šla jsem se se sestřenkou podívat, kdo/co to je… V obýváku jsme pak našly víly. Chvíli jsme si s nimi povídaly, potom nám řekly, že se musí vrátit domů, a že o nich nikomu nemáme říkat – což jsem vlastně už v tom snu porušila! :( Odletěly na jih, po duze, která se zčista jasna objevila před barákem. Stále si nejsem jistá, co to vlastně celé mělo znamenat. Mohla bys mi to nějak vyložit? Děkuju moc.
Kdyžtak mi třeba napiš na mail. Dík :) Katara


Odpověď: Ahoj:) Pokud se člověku zdá o vílách, znamená to nejspíše, že se s ním víly mají potřebu kontaktovat. Pokud se ti zjevily ve snu, asi se s tebou chtějí setkat – otázka je, zda i po takové době, ale zkusit bys to měla:) Pokud odlětely na jih, možná by ses měla vydat jižním směrem od domu bratránka a sestřenky, někam do lesů, a pokusit se víly ze svého snu najít:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

8 thoughts on “♣ Co znamená sen o vílách?

  1. [1]: jestli si myslíš, že je k takovým pěkným zážitkům zapotřebí hulení, tak o dost přicházíš :))

  2. Myslim to celkově. Určitě si to ještě něčim vylepšujou :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *