♣ Co znamená číslo 1?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj,chtela jsem se zeptat co znamena cislo 1,stalo se mi ze jsem vypila pred praci vitamin a na druhy den kdyz jsem sklenici chtela umit tak ve sklenici zustal na dne prasek od vitaminu ve tvaru cislo 1. Co to znamena? Veronika

Odpověď: Číslo jedna je číslo individuality, touhy po vedení, člověk chce řídit svůj život a ne být řízen, chce sám zodpovíat za sebe a své činy, být samostatnou jednotkou. Konkrétnější význam si pak sama můžeš dohledat v rubrice numerologie.
Pokud se ti ale číslo objevilo takto, může jít jenom o náhodu. Ne všechno jsou znamení „zeshora“ :)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Co znamená číslo 1?

  1. Ahoj, náhodou jsem narazila na tento web, moc hezký a zajímavý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *