♣ Co je zač anděl s dvěma páry křídel?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, jako malýmu klukovi mi mamka vyprávěla pohádku o andělu, který od Boha dostal další pár křídel, aby byl všude rychleji a mohl pomáhat více lidem. Poslední dobou nějak jakoby mimochodem vnímám náhodné(?) zmínky o takové bytosti (peří na chodníku, útržky rozhovorů kolemjdoucích, obrázky v e-mailu, apod.).
Možná mi jen hrabe a možná to prostě chci slyšet, ale stejně mi to nedá… Když jsem se ptal na tuto bytost svých patronů, tak se jen usmívali a říkali cosi, čemu jsem nerozumněl.
Otázkou je, jestli jsi někdy slyšela o andělu s dvěma páry křídel a co si o této bytosti myslíš. Případně jestli netušíš, proč o ní mohu poslední dobou neustále slýchat.
Děkuji za odpověď. Kain


Odpověď: Ahoj:) O takové bytosti jsem dosud neslyšela, ani o ní nečetla. Když jsem poprvé četla tvoji otázku, přišlo mi, že píšeš úplné nesmysly – anděl se dvěma páry křídel, co je to za šílenost? Ale pak jsem se na chvíli začala soustředit a pokusila se takovou bytost pŕivolat. Najednou mě zaplavil pocit ohromné lásky, všeobjímající a zářící. Viděla jsem usmívající se tvář a za ní dva páry obrovských, nádhernch křídel. Bylo mi nádherně.
Nevím tedy, kdo by to mohl být, ale rozhodně jsem se přesvědčila, že takový anděl existuje a že jeho síla je opravdu pozoruhodná. Pokud se ti to podaří, určitě se s ním zkontaktuj, určitě je to anděl, který ti může pomoci s rozvíjením lásky v tobě.
Jak vidím, stále ještě existují bytosti, se kterými jsem se nesetkala a ani jsem o nich nezaslechla žádnou zvěst a čtyřkřídlý anděl patří mezi ně. Pokud tě to k němu táhne a slýcháš o něm pořád nějaké zmínky, asi bys ho měl co nejdříve vyhledat. Hodně štěstí a budu ráda, když se ozveš, jak jsi pochodil a co jsi od něj zvěděl, budeš-li se samozřejmě chtít podělit.:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

11 thoughts on “♣ Co je zač anděl s dvěma páry křídel?

  1. To já jsem ráda, že jsem schopná navázat kontakt s mým andělem. Čistí mi čakry a dělá to rád.

  2. Moje zvědavost mi nedá. Mohl/a by jsi napsat tu pohádku jestli si vzpomeneš a podělit se o ní?

  3. Tomu jevu se říká zákon synchronicity. Zdá se to býti náhodou, ale samozřejmě se děje za nějakým účelem. S tímhle jevem se spousta lidí setkává často, jen se to třeba snaží ignorovat. Náhody ale nejsou náhody :)

  4. Mě to k tomuto andělu také táhne:) Proto mě také přicházely trochu do cesty zmínky o něm. Tak jsem se těšila na odpověď, ale zatím nejsem o moc moudřejší. Kdybyste se dozvěděli něco víc, podělte se:-)

  5. Ahoj, říká se, že Rafael je zobrazován jako anděl, který má křídla na spáncích, ramenou a chodidlech… A vzhledem k tomu, že je i největší léčitel… by to mohl být on.

  6. Serafové mají podle představ křesťanů dokonce tři páry křídel :-)

  7. NO toto je zaujímavé:).Ja som ss dnes pokúšala o  autokresbu a nakresila som čmáranicu- prvý  pokus:) s dvoma pármi krídel.Myslela som si že je to nejaká blbosť ale keď som toto čítala tak ku mne prišla vízia, ktorá mi povedala že tento anjel stojí pri tých, ktorí ho najviac potrebujú a prežívajú vo svojom živote opakujúce sa trápenie.

  8. Je to aj celkom logické- dva páry krídel symbolizujú ochranu, dvojnásobný počet krídel- dvojnásobná podpora a ochrana:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *