♣ Chci zkusit AC, ale bojím se, mám do toho jít?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahojky Lúmenn :) už delší domu se zabívám přírodní magií a tak dále. Divné věci, jako intuice nebo 6 smysl se mi dějí už od 4 třídy(asi by bylo dobré zmínit že je mi 13 a v naší rodině jsou 2 lidé-máma a děda které mají různé schopnosti s něčím podobným. máma-6 smysl, trošičku meditace, děda-aura, cestování v čase v mysly, takže asi AC). No a já se toho dřív bála a děsilo mě to ale teď mě to naplňuje a snažím se rozvíjet v těchto oborech (konkrétně komunikace se stromy,anděl strážný a to o těch živlech(zatím se učím pracovat s energií Vesmíru). Takovéhle věci mi jdou a já se snažím abych v nich byla co nejlepší. A teď mě napadlo skusit astrální cestování, ale četla sem tady u tebe na blogu, že je to nebezpečné a já nehci bloudit a nemoct najít své tělo… Myslíš že jsem na to eště moc mladá, nebo to mám skusit? A kde můžu kdyžtak najít eště nějaké důvěryhodné info, třeba knížku nebo jiný blog :) díky moc za odpověď, moc mi tím pomůžeš… Terry


Odpověď: Ahoj:) Astrální cestování je poměrně pokročilá technika a nezdaří se jen tak každému. Mám přátele, kteří to zkoušeli roky, než se jim zadařilo a já sama jsem astrálně vycestovala jen dvakrát a vždy náhodou a jen na chvíli. Tělo i duše jsou složitě propojeny a někdy nejsou prostě na oddělení připraveny a člověk k tomu musí „dospět“, než se mu to podaří. Proto může být tlačení na pilu kontraproduktivní a někdy i vyloženě nebezpečné, pokud nevíš, co máš dělat, můžeš zpanikařit nebo si do těla zatáhnotu envítaného hosta.
Pochopitelně existuje na internetu spousta návodů na AC a mnohé jsou skutečně funkční a spolehlivé, několik jsem jich vyzkoušela a jsou velice dobré. Sama i tady na Poslu odkazuji na vynikající stránky o astrálním cestování (zde), ale jak jsem nyní zjistila, jsou nedostupné, protože majitel neuhradil fakturu za webhosting.
Trochu jsem prohledala web a našla jsem pár dobrých stránek, které by ti mohly pomoci – kupříkladu tahle, má sice trochu složitější členění, ale poskytuje dobré rady. A pak u mojí spřátelenkyně Alue, která věnuje Ac celou (přejatou) rubriku s mnoha užitečnými články. Osobně ale doufám, že se ty nejlepší stránky zase obnoví, protože by jich byla vážně škoda, informace na nich mi velice pomohly.
Na závěr tě odkážu ještě na vlastní rubriku o AC, kde najdeš taky různé rady a články a neodpustím si ještě jedno varování. Astrální cestování není legrace a zacházej s tímto nástrojem opatrně, jak jen to jde. Pokud cítíš, že jsi na něj připravená, tělo ti samo pomůže, pokud ne, nesnaž se to ošéfit halucinogeny nebo nějakými násilnými pokusy. Pracuj postupně a trpělivě a až bude čas, přijde to:) Hodně štěstí Lúmennka

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “♣ Chci zkusit AC, ale bojím se, mám do toho jít?

  1. Já se toho nejdřív hrozně bála, ale teď to naopak chci zkusit. Už nějaká léta mívám občas takový pocit jako bych se tak nějak "propadala" a začala se mi trochu motat hlava (ale ne jako když je člověku špatně). Mám to teda pokládat za znamení, že jsem dostatečně připravená? Párkrát jsem to zkoušela sama a měla jsem pocit, jako bych se trochu nadnášela a něco mě tahalo za ruku (je možně, že to byl anděl, poprosila jsem ho, aby mi pomohl :D).

  2. Raz, keď som bola veľmi smutná sa mi stalo, že sa moja duša oddelila od tela a vznášala sa nad ním asi pol metra. Ako keby som sa videla zhora. Tento stav trval niečo okolo týždňa (aj normálne cez deň). Cítila som sa byť duchom inde, ako keby som bola nad telom a nie v tele, v škole som sa nemohla sústrediť keď niekto niečo chcel musel mi to povedať najmenej 3 krát. Veľa vecí sa mi zdalo nezmyselných, a necítila som skoro nič, všetko mi prišlo cudzie. Najhoršie bolo že som sa nevedela vrátiť späť. Neviem ani ako, sa mi to nakoniec podarilo. Každopádne bol to veľmi zaujímavý zažitok. Stalo sa to asi pred rokom.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *