Ch.Jette: Tarot – práce se stínem

TAROT – Práce se stínem
Autor: Christine Jette
Rok vydání: 2006
Nakladatelství: Synergie
Počet stran: 252


O čem kniha je:
Každý máme v sobě své stinné stránky, místa v duši, která jsou temná a neprobádaná a za něž se stydíme. Ale není nutné se za ně stydět či se je dokonce snažit potlačit – je třeba se jim postavit a bojovat s nimi, protože jinak ovládnou oni nás, jako temné stíny plížící se hlubinami našeho podvědomí a míchající karty našeho osudu. Kniha nás v několika krocích naučí, jak na to. V první části nazvané Stín to ví zapadneme hluboko do tmy a poznáme sebe sama, v části Do světla se naučíme svůj stín pojmenovat a vstřebat jej ve svém vědomí a nakonec ve třetí části Hvězdní průvodci se dozvíme o symbolice tarotových karet a o tom, jak nám mohou pomoci v sebezdokonalení.

Proč si knihu přečíst:
Tohle je jedna z knih, již si nestačí přečíst, ale je třeba ji poznat, pochopit a naučit se s ní pracovat. Boj se stínem je běh na dlouhou trať a zvláště po těžkém životním období, duševní nemoci či závislosti, je důležité se mu postavit a naučit se s ním žít. Kniha je vhodná pro všechny, kteří touží po hlubokém sebepoznání a nápravě vlastní duše.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “Ch.Jette: Tarot – práce se stínem

  1. Ahoj, tyto stránky jsou dokonalé! chtěla jsem se zeptat, kdy přidáš další článek do Magické moci stromů??? chtěla bych další díl :)

  2. Děkuji za knižní doporučení! Tarot tak trochu dělám podle citu, takže jsem hodně samouk. Chtěla bych se zeptat, na své přednášce o andělech byla na konci anketa, kde jsme si mohli vybrat další přednášku. Plánuješ někdy do budoucna o Tarotu přednášet?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *