♣ Černá vlákna na čakrách, co to je?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, včera večer jsem si čistila čakry (zase po trochu delší době) a všimla jsem si, že jse spojují nějaká černá vlákna. Nevěděla jsem, co to je a nešly nijak odstranit ani očistit, a když jsem se o to pokusila, anděl mi řekl, ať přestanu s celou meditací a jdu spát. Ráda bych věděla co to mělo znamenat, už mi k tomu vůbec nic neřekl. Často mi odpovídá jen „Ano i ne.“
Později už začaly šednout, pak bělat, už jsou průhledné, ale nezmizely. Když jsem je viděla ještě černé a přemýšlela jsem, co to je, okamžitě mě napadlo „páteř“. Cítila jsem, že by to mohlo být možné, ale protože jsem ani nechtěla, aby to byla pravda, jestli je to černé a má s tím být něco v nepořádku, tak jsem si řekla spíš jen tak pro sebe „to nemůže být páteř, mám jí v pořádku, to je něco jiného…“ a andílek se okamžitě ozval „máš pravdu, není to páteř, je to něco jiného…“. Ale když jsem se ho ptala, co to je, řekl mi jen – jak už jsem psala – ať jdu spát.
Doufám, že mi pomůžeš najít odpověď a předem děkuji za odpověď. Lady Hestia


Odpověď: Ahoj. Tak přemýšlím a opravdu si nejsem jistá, co by to mělo být – páteř by mě taky asi napadla jako první, ale pokud ti andílek řekl, že je to něco jiného… Napadá mě, že by to mohlou souviset s tvým zdravím obecně, asi máš v sobě nějaký blok, který zasahuje všechny tvoje čakry. Pokud to tak je, pokud je budeš čistit zvlášť, měla by zmizet i ta černá vlákna. Sama píšeš, že zesvětlala, takže se asi pročištěním blok odstranil.
Pokud to nezmizí, napadá mě už jenom nějaká cizí bytost, která z tebe nasává energii, možná se s ní šel tvůj andílek poprat:) Pokud je to tak, podívej se do rubriky démoni, kde jsou rady, jak s těmi neřády, co sosají energii, zatočit. Držím palečky:) Měj se krásně:)

PS: dotaz který předchází tomuto se mě ptá na můj názor na konec světa, na tuto otázku už jsem odpovídala před půl rokem, takže odpověď si můžete přečíst v tomto článku

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

9 thoughts on “♣ Černá vlákna na čakrách, co to je?

  1. Dík za odpověd na ten konec světa :D Něvěděla jsem, že už se na to někdo ptal… :D

  2. Moc děkuji za odpověď, když jsem si zase po pár dnech čistila čakry, vlákna už byla zlatá. Nevím, co to tdy bylo, každopádně už ta nejsou. Měj se hezky :)

  3. [3]: Jak to děláš, abys ty čakry (a vlákna a cokoliv) viděla? Mně se tyhle vizualizace absolutně nedaří, vůbec. Když si večer lehnu a zavřu oči, buď nevidím nic anebo různé obrazy např. z uplynulého dne a téměř nikdy si nedokážu vyvolat obraz toho, co bych chtěla vidět.

  4. [5]: zkus nějaké věci z rubriky meditace a vizualizace, jsou tam i návody jak se ponořit do meditace apod. tak třeba se ti to podaří cvikem:)

  5. Jo, zatím zkouším aspoň to dýchání lásky, jak tady o tom taky píšeš, to aspoň není složité a cítím se u toho dobře :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *