Čarodějné malby

Před pár měsíci potřebovala moje kamarádka Sirien přestěhovat do nového bytu. Tak jsme nastartovali s přítelem auta a přijeli nakládat. A protože milá Sirien je studovaná výtvarnice, nakládala se krom jiného běžného vybavení taky spousta jejích obrazů. Jak jsem tak nosila ta plátna do auta, říkala jsem si, že je věčná škoda, že takovéhle nádherné obrazy ležely roky na skříni a i na novém bytě je moc lepší osud nečeká. Pořádně jsem si je prohlížela a nechtělo se mi s nimi vůbec loučit, natož je nechat zapadávat prachem v nějakém temném koutě.
„A co s nimi jiného?“ povzdechla si kamarádka. „Tolik peněz a času mě stály, vyhazovat je samozřejmě nechci, ale nemám čas řešit, kdo by si je koupil.“ A tak jsem je dočasně adoptovala s tím, že jim najdu nové majitele. Projděte se se mnou galerií čarodějných maleb od Sirien a kdo ví, kam to vaše duše a srdce zavede:)

Moře
Věčně šepotající moře pomalu omílá břehy našich vzpomínek…
Vyšší sféry
Průvodci z vyšších sfér zapalují modrý oheň moudrosti v našich srdcích…
Úsvit naděje
Obrať svoji tvář ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.
Příroda na dlani
Malé zrníčko, ukryté v dlani, může vyklíčit v nádherný a veliký strom života.
Soutok
Snový obraz zachycuje soutok vod kdesi na dalekém severu, kde ožívají pradávné legendy
a kde oheň odhodlání jen těžce vítězí nad mrazem.
(tenhle je mimochodem můj nejoblíbenější:)
Tak jak se vám líbí?:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “Čarodějné malby

  1. Velice krásné ty obrazy, mně se nejvíc líbí ti průvodci z Vyšších sfér a ten poslední, tak třeba tam pro mě ještě něco zůstane, než seženu peníze…:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *