Čakrové mandaly

Už dlouho jsem neměla z nějakého svého výtvoru takovou radost, jako když jsem dokončila všech sedm mandal jednotlivých čaker, které vybarvuji už od dubna. Když jsem konečně vymalovala poslední, sedmou, říkala jsem si – a co dál? Barvičky a tvary těchto mandal jsou tak jedinečné, že by bylo super s nimi něco vymyslet. A tak jsem se spojila s autorkou šablon Anettou Pantělejevovou a vznikla jedinečná sada magnetků se symboly čaker, z které mám véééélkou radost! :)

 

Čakrové mandaly

Čtenářům tohoto webu asi čakry netřeba představovat. Ale pro jistotu – jedná se o energetická centra v našem těle. V čakrách se spojuje vícero energetických drah a jsou vždy v souvislosti s naším celkovým zdravotním stavem. Nefunční čakry odkazují na nějaký problém v těle či psychice a naopak. Psychická i fyzická nepohoda se ihned projeví na našem energetickém systému a tedy i čakrách. Prací s čakrami a jejich harmonizací tak můžeme podpořit léčivý proces v našem těle, protože kde proudí energie správně, tam přichází i harmonie a zdraví. Více o jednotlivých čakrách a jejich fungování se dočtete v článku Sedm základních čaker.

Sada mandal k vybarvení od Anettky je určená pro ty, kteří se na svoje čakry chtějí zaměřit. Kdo jim chtějí věnovat chvíli vědomou pozornost při vybarvování dané mandaly. Pokud ale malování neholdujete, mám pro vás mandalky již hotové. Tramtarará (mám fakt velkou radost:)), představuji vám sadu čakrových mandal v podobě magnetů.

čakrové mandaly

 

Jak s čakrovými mandalami pracovat?

A to je na tom vůbec to nejlepší – možností je spousta. Čakrové magnetky si můžete prostě a jednoduše přidělat na místo, na kterém je uvidíte. Třeba doma na ledničku nebo na nástěnku v práci. Budou působit už jen svojí přítomností a vyzařováním pečlivě vytvořených tvarů a speciálně vybraných barev. V tom je právě kouzlo mandal – je v nich zakódované poselství, které funguje a posílá k vám energii neustále.

Pokud vám ale být pasivním příjemcem nestačí, můžete čakrové mandalky využít jako meditační pomůcku. Vždy, když vás bude trápit nějaký problém, týkající se konkrétní čakry, stačí se zaměřit na její obrázek a vnímat její tvar, barvy, vibrace. Při problému s vůlí sáhněte po krásné žlutavé třetí mandalce, Manipuře. Máte-li problémy se soustředěním, vyberte si indigovou šestku, Adžnu. Krátká meditace s mandalou vás krásně uvolní a přenese do přítomnosti.

Pokud se věnujete pravidelným očistám a se svými čakrami pracujete nebo byste rádi začali, určitě vyzkoušejte Meditaci na očištění čaker. Sílu meditace pak můžete doplnit položením jednotlivých magnetků s mandalami na místa jednotlivých čaker.

 

čakrové mandaly

 

Čakrová sada

Zatím se jedná o nejkomplexnější a nejsilnější sadu magnetů, kterou jsem kdy vytvořila a jsem z ní vyloženě nadšená:) Taky vznikala přes půl roku a je za ní práce dvou lidí. Vyladěno do posledního detailu:) Pokud se vám sada magnetků líbí, tak neváhejte a objednejte si ji na mém eshopu Angelum Lucis přímo na tomhle odkaze. Ať vám ji v klidu stihnu nadělit ještě pod stromeček;)

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “Čakrové mandaly

  1. To se mi líbí. A to není jen tak. Každý konstruktér ví, že mechanické ale také elektronické součásti, od těch elementárních mají určitou geometrii a hru barev. Světe div se, ale pokaždé to funguje jinak, když se změní geometrie a někdy i skladba a hra barev. Frekvence vytvářejí obrazce. Takže jsme li nějak naladěni , je k tomu ten správný obrazec a barevná skladba. Energie proudí jinak v jiných tvarech, jinak vyzařuje. Když jsem začínal vytvářet funkční celky ještě mě to netrklo. Později jsem zjistil, jak všechno funguje lépe, když utvářím od nejzákladnější částečky v určitém geometrickém vzorci, nebo skladbě.
    Tahle sestava na obrázku vypadá fakt jako profi kousek i s celistvým nápadem. “ Určitě vhodný dárek, je v tom kus umění, estetiky a k dobré náladě..“

  2. Chtěla bych si koupit ty čakrové mandaly. Jde to? Nebo si je sama vytvořit. S vaší pomocí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *