Březnová soutěž s mandalami – vyhlášení

Březen uběhl jako voda, první jarní den máme za sebou a vyhlášení vítěze mandalové soutěže (kterou jsem vyhlásila první březnový den) je tady. O vítězi jsem nerozhodovala já, ale právě vy, milí čtenáři v tomu určené anketě pod článkem s představením účastníků a také fanoušci facebookové stránky Posla světla a to prostřednictvím lajků. A jak to dopadlo? Sami účastníci dostali email již včera a vy verdikt naleznete v celém článku.

Protože se sešly nakonec jen dva soutěžní příspěvky, cenu si nakonec odnesou všichni zúčastnění. Drobná pozornost ze sortimentu Angelum Lucis jako cena útěchy poputuje k Eleně Agočové, autorce této mandalky za zisk celkem 5 hlasů.
A cena za první místo, tedy knížka s mandalovými šablobami Čarodějné mandaly, se vypraví k Laye Mei za celkový zisk krásných 27 hlasů díky této mandale:
A pro pořádek přidávám printscreeny hlasování v době ukončení soutěže, tedy k včerejší osmé hodině večerní (plus mínus minutky, než jsem to stihla všechno printscreenout a uložit, chvilku mi to trvalo). To je abyste vy i soutěžící věděli, že všechno proběhlo fér:)
Děkuji moc všem zúčastněným i hlasujícím a doufám, že si brzy zase na Poslu světla zasoutěžíme, i když asi nějakým jednodušším způsobem, protože do tištění předlohy, malování a následného focení výtvoru se vám evidentně moc nechtělo:) S láskou vaše Lúmennka

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Březnová soutěž s mandalami – vyhlášení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *