♣ Bojím se v pokoji, co mám dělat?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj, mám takovej problém. Dřív jsem na duchy, démony, víly ani nic podobného nevěřila, ale poslední týden se mi dějí divné věci . První den jsem šla spát, nic mi nebylo, a probudila jsem se s poškrábanou rukou ,(kočku ani jiné domácí mazlíčky nevlastníme,) a ve škole jsem se od kamarádky dozvěděla, že takhle duchové projevují svou přítomnost, nevím, zda je to pravda, ale nedokážu si jinak vysvětlit, co by to mohlo být(námměsíčná nejsem a v okolí postele žádné ostré předměty o které bych se mohla poškrábat nemám) , od té noci slyším klepání pod postelý(toto se děje každou noc), praskání skříní, mám pořád pocit (každou noc) že je někdo vedle mě, že v pokoji nejsem sama, asi před třemi dny jsem ležela a snažila se usnout, ale pořád mi to nešlo(to se mi stává každou noc, jen tak ležím v posteli třeba 2hodiny, než usnu a ani nevím jak se mi podaří usnout) , měla jsem ruku volně položenou vedle mě a najednou se mi pohla asi o 5cm , ale já s ní nic nedělala! Nebo včera jsem usínala, a jakoby mě někdo hladil peříčkem po prstě .. Neustále mám pocity, že nejsem v pokoji sama, a bojím se dívat se do zrcadla, jelikož ho mám naproti posteli a vidím se v něm, když ležím. Někdy mám strach, že mě něco chytne za nohu atd. Tyhle věci se stávají čím dál častěji, a mě by zajímalo , co by to mohlo být . Dřív se mi nic podobného nestávalo . Když třeba ležím a chci spát, najednou mě chytnou strašný křeče, bolest hlavy nebo zad, a to vždy v případě, když tu ,,někoho“ cítím . Přemýšlela jsem nad tím, že by to mohl být bubák, larva, poltergeist nebo seuxální démoni (ano musím se přiznat že sexuální sny mám také často :D ) . Tohle vše se mi ale děje až v tomhle posledním týdnu ( asi od 9tého ledna 2012) . Potřebovala bych poradit, co tu vlastně mám, protože jsem si jistá, že tu něco je, jakobych to uvnitř sebe cítila, prostě vím, že tu něco je, ale nevím co, byla bych ráda kdyby jsi mi poradila CO ,,TO“ JE, a jak se toho můžu zbavit ? Byla bych ti moc vděčná !
Ještě jsem zapomněla dodat, že na půdě máme dost starou skříň, která ale není naše, tenhle dům je starší, bydlíme v něm asi 5let, a nevíme komu dřív patřil, ta skřín je tu už od 1.světové války, takže mě napadlo, jestli ta skřín s tim nemůže nějak souviset? .. jinak je přesně nad mim pokojem .. (celá skřín je polepena fotkami žen, jakoby za dob králů atd., ty ženy na fotografiích vypadají vážně strašidelně, jestli chceš můžu ti poslat i fotky, ale nikde jsem o té skříni nic nenašla, nikdo o ní nic neví..) P.

Odpověď: Podle toho, co píšeš, se ve tvém pokoji usalašila nějaké astrální „škrkna“ a podle síly tvých reakcí bych to soudila na démona. Jestli souvisí s tou skříní nevím, ale protože tě to napadlo, pak patrně ano. Pokud je ta skříň hodně stará, mohla se v její blízkosti už dávno usídlit nějaká zlá astrální bytost, která se teď nalepila na tebe.
Pokud máš strach ze zrcadla, zakrej ho. Zrcadla jsou moc špatné věci (viz) a přichází jimi astrální bytosti, což ti asi nepřispívá – polož před něj křišťál, ať tě ochrání.
Zbavit se svého nevítaného návštěvníka můžeš nejlépe tímto způsobem, mělo by to stoprocentně zabrat. Držím pěsti. Lúmennka

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

17 thoughts on “♣ Bojím se v pokoji, co mám dělat?

 1. Lúmenn, prosimtě, je opravdu možné, že by nějaký démon, nebo třeba duch nechali na člověku třeba škrábance, jak píše slečna?

 2. [1]: možné to je, velice zřídka, ale je, pokud má bytost dost energie, může zanechat i fyzické stopy, já si spíš myslím, že v tomto případě se slečna poškrábala sama při nějaké noční můře, to je mnohem pravděpodobnější

 3. [2]:Já nad tím dumám, protože je to asi rok, co se mi možná tak 4x za měsíc stalo, že jsem se vzbudila poškrábaná. Takové pravidelné čáry. Zkoušela jsem, jak by to vypadalo, kdybych se tak poškrábala sama, ale to by bylo červené a silnější, nebo takové napuchlé. Tohle spíš připomínalo řezy nožíkem. Do večera to bylo vždycky fuč a nikdy mě nenapadlo, čím by to mohlo být. Od té doby se mi to nestalo.

 4. Existuje způsob jak zjistit jestli skutečně něco "nadpřirozeného" v tvém pokoji je… kouzlo pro zviditelnění či jen jakési magické "označení" všeho toho, co je v tom pokoji neviditelné… ano lze to takto udělat… :)

 5. Ahoj, mám podobný problém, ale už od dětství…. a nesoustředí se jen na můj pokoj. Když se toho snažím jakýmkoli způsobem zbavit, ještě se to zhorší… Nevíte, co mám dělat?

 6. děkuju, vážně to pomohlo, teď už je klid a ani se nebojím , četla jsem tady na blogu něco o tom že můžu toho démona zahnat tim, že mu budu pořád říkat jak ho mám ráda apod. večer když jsem šla spát a zase byli ty divné zvuky, začala jsem mu říkat jak ho mám rád a že jsem strašně ráda že tu je adpod.:D někdy že i že ho miluju.. a potom byl klid :) a moc děkuju za radu !!!

 7. Lumenn já se ti přiznám, že ses mi zdála ve snu =D ale bohužel to nebyl pěkný sen =/ Nevím proč jsi tam byla ty, ale byl tam ,,Bubák,, který seděl u zdi v místnosti, která byla můj pokoj ale vypadala jinak. No a ty jsi tam byla, ale jenom jsi tam chodila a jako by jsi mi něco říkala, ale nevím co.. No a potom jsem se k tomu přibližovala a začala se toho skoro dotýkat, ale hrozně jsem se bála a stejně jsem pořád byla blíž a blíž.. jakoby mě to vtahovalo dovnitř sebe.. No a teď mám pocit, jako by byl v mém pokoji. Už je to dva dny a pořád se tu hrozně bojim, ale neni to jako by to bylo spojený s pokojem, ale taky semnou, jenomže když jsem v pokoji tak je to jako by to bylo silnější nevím.. Zkusím přečíst ty tvé články na které jsi odkazovala =) Sice jsem je už četla, ale teď je i asi potřebuju =) A o  těch škrábancích.. Znala jsem holku, které se párkrát objevil škrábanec na obličeji a ona říkala, že prý se nejspíš škrábe ze spaní a že jí to děsí, že má strašný noční můry. Tak nevím =)

 8. Ahoj  máme to docela podobný teda až na ty škrábacne pořád slyšim různý zvuky ale není to tam tak intenzivní jako u tebe doma.Než jsme se sem přistěhovali bydlela tady žena která udajně zabila muže tím že mu usekla hlavu.

 9. Dejte si k postelím Křišťál a Obsidián. Obsidián je schopen pohltit velké monžství negativní energie, ale on sám je moc negativní takže k tomu s Křišťálu se dá dobře ochránit.

 10. [1]:ahojky škrabance na lidech demoni nechavaj jedna se o posledni čast než dojde k posednuti a to neni dobrý ani trochu :/

 11. Řekni tatínkovi nebo mamince ať ti před spaním přečtou pohádku a nezhasínají v pokojíčku, ať nechají svítit lampičku. Mně to pomáhá už třicet let.

 12. když se bojíš začni se osahavat žadnej duch nazautočí na ňekoho kdo se osahava

 13. Za posledni rok se u nas deli strasidelne veci nejdriv sme si. Z toho delali srandu ale pak se zacalo hybat zaclony a vse bylo zavrene otvirat a zavirat dveře a podobne … Jednou sem tu nebyl byl  ve skole pak sem prisel domu a mamam  celum dome zapalovala svicky a zjistil sem ze to byl opravdu duch pak  asi na 3 mesice prestalo a tuto noc se  zdalo o tmavé postave s kterou sem svedl boj a kdyz me zasahla tak zmizela v tu chvili sem se probudil a na boku semm mel ten sami skrabanec co mi udelala ta postava a co mam u postele elektrobiki  nabijecce tak tablet mobil a brachuv tablet byly skoro rozžhavený. .. A ta rana porad a porad stipe … Co mam dělat ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *