Bohové, mocnosti, mistři – úvod

Při magické práci můžete narazit na různé bytosti – ať už jsou to ty dobré, tedy andělé, víly či skřítci a nebo ty zlé – démoni, larvy, nebezpeční duchové… O většině z nich na těchto stránkách najdete odně informací. Dosud zde ale chyběly nějaké ucelené články o bytostech, jejichž moc je velmi silná a které vám mohou pomoci s různými problémy.
Mám na mysli bytosti, které naši předci nazývaly bohy, světci nebo proroky a které dosud dlí v astrálních sférách, aby byli nablízku lidem a mohli jim pomáhat. Patří mezi ně panteon pohanů, světci křesťanů i božstva indů. Se všemi těmito mocnostmi se můžete setkat, přivolat je k sobě a požádat je o radu a pomoc. V článcích se s nimi budeme postupně seznamovat a dozvíme se třeba, který bůh pomůže při léčení, kdo při rituálu a koho zavolat, když chceme praktikovat sexuální magii. Články o jednotlivých mocnostech budou přibývat nepravidelně, takže nevěšte hlavu, svého oblíbeného patrona se jistě časem dočkáte:) Doufám, že se vám toto téma bude líbit a že vám seznámení se starými bohy otevře další zajímavou část magie:)
S láskou a úsmevěm Lúmennka

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

9 thoughts on “Bohové, mocnosti, mistři – úvod

  1. jů :D zní to zajímavě. A podle článku by taky šlo říct, že Emma Restall Orr může mít pravdu když ve své knize píše, že se ve spojení s Ceridwen, ne? :D

  2. Technický dotaz. ^^ Objeví se tu i něco o Summerském pantheonu?

  3. jako malou mne vždycky fascinovali řečtí bohové – a právě podle jedné z nich mám přezdívku (no vlastně šlo o nějaké kartičky, kde byli koně pojmenovaní právě podle těchto bohů, ale co na tom sejde)

  4. Mohu se zeptat ''jak'' přivolat tyto bohy?Mám vykřičet nahlas jméno?Mám zašeptat,nebo k tomu přivolání patří nějaké rituály?Děkuji moc.

  5. [5]: Já jsem v ně věřící, takže bych uvítala, kdyby tu něco o nich bylo. A jak se s nima spojit. Děkuju

  6. ALUE KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *