♣ Astrální cestování a kočky – co mám dělat?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, jsem tu s dalším dotazem :) Nedávno jsem po meditaci usínala a cítila jsem ten pocit, který občas zaznamenávám, jako bych se tak nějak propadala svým nehmotným tělem a všechno viděla jakoby z dálky. Nevím, jak lépe to popsat, ale podle toho, co jsem četla o zkušenostech s astrálním cestováním na různých webech mám ten dojem, že to bude ono. Byla jsem si jistá, že ještě chvíli, a už bych se toulala po astrálních sférách. Jenže já o AC zatím moc nevím, nevím, co dělat v které situaci a ráda bych to věděla, ne proto, že bych to chtěla zkusit (protože toho se docela děsím), ale abych věděla, co dělat, kdyby k tomu přece jen jednou došlo. Jednou to sice zkusit chci, ale jsme si jistá, že teď rozhodně ne. Nevím, jestli se tomu mám bránit, neboť to zažívám často a tohle má třeba být náznak, že bych toho byla schopna. Zajímal by mne tvůj názor, ale chci se poptat jseště na něco :
Poslední dobou neustále vídám kočky, nebo něco ve spojitosti s kočkami. Nevím, jestli je označení „poslední dobou“ to pravé, kočky totiž vídám takhle už možná od druhé poloviny září. Stále mi přebíhají přes cestu nebo se otírají o nohy a chtějí se mazlit. Nevadí mi to, kočky mám ráda a není pro mne krásnější chvíle než když mohu hladit to chlupaté, vrnící klubko, ale stejně si myslím, že to není jen náhoda. Přemýšlím, zda se mi snaží Vesmír něco říci, a pokud ano, tak co. Když se zeptám přímo, ať už andělů či rovnou Vesmíru, slyším jednu a tu samou odpověď : ,,Na to musíš přijít sama.“ Kdo ví, třeba se na to ani ptát nemusím a přijdu na to opravdu sama, ale nebojím se, že to nikdy nezjistím. Jsem zvědavá na tvůj názor a těším se na něj. Měj se hezky :) Lady Hestia


Odpověď: Ahoj, možná se mýlím, ale první co mě intuitivně napadlo je, že přišel čas. Čas se do Ac pustit – tvé tělo se o něj samovolně pokouší a kočky ti jen ukazují směr. Kočka je totiž zvíře, které žije na rozhraní dvou světů – toho našeho hmotného a první astrální roviny, kočka vidí vše, co je v první astrální rovině a může do ní svým způsobem i zasahovat, výjimečně do ní zmizet úplně. Pokud potkáváš kočky častěji, než kdy dřív, možná ti chtějí ukázat, že je máš následovat a vstoupit do astrálu. Neboj se toho, přivolej svého anděla, ať tě napoprvé provází s tebou, aby se ti nic zlého nemohlo stát a vyraž „na výlet“, zjevně jsi připravená. Hodně štěstí:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

10 thoughts on “♣ Astrální cestování a kočky – co mám dělat?

  1. To je divné. Já se třeba koček od určité doby bojím. Jakoby mě začali sledovat. A to ještě byly černé kočky, které jsem skoro nepotkávala, najednou byly úplně všude. Pak jsem měla noční můru, kde se mi, měníc na postavy, snažily něco říci. A ještě jsem si vzpomněla, že se mi to zdálo už jednou. Chtěly, abych si na něco vzpomněla, co mám udělat. Moc to nešlo, tak se smály. Bylo toho tam spousa a já se snad nikdy tak moc nebála. Od té doby potkávám jen občas nějakou. A když tu zahlédnu, obcházim ji velikým obloukem.

  2. [1]: Vy se bojíte koček ? To je škoda. Já kočky přímo miluju. Taková nádherná stvoření. Nebuďte pověrčivá…prosím Vás.

  3. [2]: Pověrčivá nejsem, projevilo by se to jinak. Kromě toho, strávila jsem s kočkami dětství a taky je milovala.

  4. Kocky sou docela zahadne stvoreni, doma mam jednu, vzdy pri AC u me sedi a hlida me a jakmile rozhodne, ze je cas se vratit zpet, tak me vzbudi, v astralu je muj nepostradatelny pruvodce.

  5. Zdravim. Vsak ona neni nahoda, ze prave "carodejnice" maji stejneho domaciho mazlicka. ;-) Vzhledem k tomu, ze kocky vidi do astralu, ma jeji majitel urcity prehled kdo chodi na navstevu. ;-)

  6. Dobrý den Lúmenn, můj příspěvek se tolik netýká AC, jako spíš vašeho článku o boji s démonem.

  7. [6]: všechny amulety mají stejnou moc, ať si je člověk koupí nebo je dostane darem, to nehraje roli a pokud ano, tak jen minimální:) Skoryl mi naopak v životě už mnohokrát poskytl opravdu velkou ochranu a jednou mě dokonce zachránil před démonem – a byl koupený:) Ale děkuji za zajímavý příspěvek:)

  8. Mě by vcelku zajímalo, jestli  když mluvíte o tom propadání toho nehmotného do prostoru, tak jak kontrolujete své životní funkce? Asi to zní divně, ale už se mi kolikrát stalo, že jsem relaxoval a ležel jsem a začal jsem se propadat, ale současně s tím asi moje tělo zapomnělo dýchat nebo tak něco, protože vím, že jsem cítil, jak můj tep klesl skoro na minimum, že se dívím, že jsem se ještě probudil.. Vždycky, když si to uvědomím, tak mě to úplně vykopne z postele.. Může být tohle to, co máte na mysli?

  9. [8]:To mě taky napadlo. Zkoušela jsem AC a už jsem se skoro oddělila od těla, ale pak mě to hodilo zase zpátky a strašně mi bušilo srdce a popadala jsem dech. Asi jsem nějak přestávala dýchat :D A jinak nevím, jestli je to normální, ale vždycky když se o AC pokouším, začnu se hrozně potit :D

  10. To neklesl tvůj tep ani dech, ve skutečnosti je to tím oddělením těla, protože astrální tělo ani nedýchá ani mu netluče srdce, ale na to nejsme zvyklí a tak nás to háže zpátky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *