Astrální bytosti a jak se projevují v našem světě

Co je to astrál?
Astrální, nehmotný svět, nás podle magických nauk obklopuje a je všudypřítomný. Naše hmotné tělo do něj dostat nemůžeme, zato do něj velmi často proniká naše mysl. Ale neproniká do něj jen vědomě při hluboké meditaci, která předchází astrálnímu cestování, ale i nevědomě, v hlubokém spánku, rozrušení či ve chvílích kdy hodně zaníceně sníme s otevřenýma očima.
Astrální svět můžeme rozdělit na tři sféry – první, do níž je velmi snadné se dostat a v níž se také nachází většina bytostí; druhou, ve které neexistuje prostor, tak jak jej známe a zkušení cestovatelé v ní mohou přecházet z místa na místo v jediném okamžiku a třetí, kde svůj rozměr pozbývá i čas, do níž je však obtížné se dostat i pro velmi zkušeného jedince. I ve druhé a třetí sféře žijí bytosti, ale jsou člověku na ony vzdálené svými zájmy i inteligencí a pokud se přece jen rozhodnou projevit v našem světě, říkáme jim většinou andělé nebo bohové. My se ale budeme zajímat o bytosti ze sféry první, které jsou nám blízké nejen zájmy, ale i nízkostí pudů a hlavně – ony samy většinou nemají moc se z astrálního světa dostat do světa našeho.
Jaké známé astrální bytosti a jak vznikají?
Jsou bytosti, které v astrálu sídlí už velmi dlouho a vznikly „samy od sebe“ tedy byli stvořeny přímo v astrálu jinými, většinou vyššími astrálními bytostmi. Ty nás ale zajímat nebudou, protože jako tvorové čistě astrální podstaty nemají zájem se projevovat ve hmotném světě.
Zbylé bytosti astrálního světa (a že jich není málo) vznikají díky všemu živému na téhle planetě a i díky nám, lidem. Ano, každá naše tužba, vášeň, stesk, strach, touha, bolest, každý pozitivní a negativní pocit, je-li dostatečně silný, se otiskne v nehmotném světě v němž pak přetrvává podle intenzity prožitku různě dlouho – dny, týdny, roky ale i navěky, dle lidských měřítek. Kromě lidmi stvořených bytostí existují i bytosti přírodní, stvořené zvířaty, rostlinami a živly, kam patří skřítci, nymfy, elementální bytosti, ale těmi se tento článek také zabývat nebude.
Bude se zabývat právě těmi bytostmi, které tvoříme my, lidé a které se také nejvíce touží projevit v hmotném světě. Jsou to:
Larvy – astrální bytosti vznikající neúmyslně, odráží lidské vlastnosti, většinou negativní. Tvoříme je při hádkách, v bolestech, depresích, vzteku, agresi apod. Jsou velmi nebezpečné pro nezkušeného člověka a setkání s nimi může přivodit onemocnění a u výjimečně slabých jedinců i smrt.
Obrazy – o nich jsem se zmiňuji v tomto článku o duších, v podstatě se i tyto jevy dají řadit mezi astrální bytosti, ačkoli neoplývají téměř žádnou inteligencí. V astrálu jejich „projekce“ totiž probíhá neustále, zato do hmotného světa je přenese jen senzibilní osoba.
Služebníci a egregorové – služebníky si v astrálním světě tvoří vědomě mágové a po vykonání služby většinou zaniknou; egregory tvoříme kolektivní vírou v něco, ale v hmotném světě se kromě případu, kdy jsou vyvolány, moc neprojevují.
Démoni – tady už jde do tuhého, jedná se o nejsilnější astrální bytosti první sféry, mohou představovat naše kladné i záporné tužby, ale bohužel, ty záporné jsou většinou silnější a déle přežívají v astrálu a také se více snaží uniknout. Démon může být stvořen i vědomě a pak je ještě nebezpečnější.
Projevy astrálních bytostí v hmotném světě
Astrální bytosti můžeme stvořit vědomě nebo nevědomě a stejně tak je můžeme i povolat. S tvory z astrálního světa není radno si zahrávat a proto pokud provádíte nějakou evokaci, dobře si to rozmyslete a vše si připravte tak, aby vás nic nemohlo překvapit. Vědomé evokace jsou však méně časté, než ty nevědomé – k těm patří živé sny a představy, vyvolávání duchů a afektové situace (ano, při prudké hádce můžete astrální bytost stvořit, ale také vyvolat nevhodnými slovy). Vyvolání astrální bytosti si nemusíte ani všimnout – v mnoha případech se to projeví jako nemoc, náhlá špatná nálada, tzv. den blbec apod. Pak se síla bytosti vyčerpá a vy máte pokoj. Horší jsou ale následující projevy, které dobře znáte z nejrůznějších hororů.
Poltergeist – hlučící duch neboli astrální bytost (většinou larva, někdy slabší démon), která nadšená z pobytu ve hmotném světě začne ničit věci, přestavovat nábytek, žduchat do předmětů, kvílet jako siréna, klepat do zdí apod. Pokud je nikým nepozorována, dojde jí energie a zanikne. Pokud ale děsí lidi nebo přitahuje jejich pozornost (stačí i po odchodu z domu, kde „straší“ poltergeist na něj myslet), její energie roste a ničení, různé zvuky a pohyby věcí jsou častější.
„Strážný anděl“ – velmi příjemná astrální bytost, ale slovo anděl je zavádějící, protože se většinou jedná o pozitivního démona, kterého přivoláme ve vypjaté situaci, kdy nám hrozí nebezpečí a on nám opravdu pomůže. Zůstane pak většinou ve hmotném světě a pokud jej člověk, který jej přivolal, dále vnímá a myslí na něj, může tu žít až do jeho smrti a provázet jej a chránit. Do této kategorie bych zařadila i duchovní průvodce magicky aktivních lidí, o kterých mám v plánu brzy napsat článek, něco málo se o nich dozvíte v článku o mých jemnohmotných přátelích (odkaz).
Bubák – nevěděla jsem, jak tuto kategorii pojmenovat:) Jedná se o démona nebo larvu, který na nás útočí, děsí nás v noci u postele, snaží se nás chytit apod. Malý strach, který prožívá večer každý a děti zejména, přeroste u citlivějšího jedince ve větší a větší a tím k sobě přitáhne démona, jehož se pak zbaví jen velmi těžko a strach roste tak rychle, jak roste i démon. Démon ale může přijít i náhle, stačí až příliš otevřít svoji mysl ve spánku nebo se věnovat neopatrně astrálnímu cestování a přitáhnete si domů démona natotata. Larva přivolaná náhodou se většinou omezí na jedno dvě vyděšení a zanikne, ale démon může být tak silný, že vám může ublížit nebo vás dokonce zabít.
Posednutí – ne, posednutí démonem není výmysl křesťanské církve, ale může se to opravdu stát, ačkoli jen velmi zřídka. Musí se jednat o opravdu labilního jedince, s velmi slabou či žádnou psychickou ochranou, jedince přístupného a otevřeného. Ten k sobě přitáhne démona, který ničím nezastaven „posedne“ jeho tělo. Skřeky, skučení a alergii na svěcenou vodu nečekejte. Démon se bude chovat v novém těle podobně jako člověk, bude se měnit jen velmi zvolna a na dotyčném to nemusí být poznat léta. O to je to horší. Na počátku posednutí lze démona snadno vyhnat, později už je ale natolik provázaný s myslí posedlého, že ani jeden není schopen rozlišit, který je který. Člověk posedlý démonem se většinou začne cítit jako schizofrenik – dělá věci, které vlastně dělat nechce, má pocit, že je v cizím těle apod. Výjimečně se může stát, zvláště při hodně neopatrném astrálním cestování, že démon vstoupí do těla a mysl člověka zůstane uvězněna v astrálním světě! Proto pozor na psychickou obranu;)
Sexuální démoni – známe je všichni z literatury – inkubové (démoni v mužské podobě) a sukkuby (ženská podoba), ale oni vážně existují a mohou být velmi nebezpeční. Někteří navštíví sexuálně dlouho neuspokojeného člověka ve snech, dopřejí mu uspokojení a vezmou si část jeho energie. Jiní jej navštěvují opakovaně a vytvoří u dotyčného závislost a dlouhodobý nedostatek energie. A ve své nejnebezpečnější formě člověka posednou a on se stává velmi sexuálně náruživým, až závislým na sexu a potřebuje jej stále víc a víc, což vede opět k vyčerpání a nezřídka i smrti dotyčného, popřípadě k páchání trestné činnosti, když se neobjeví dostatek svolných sexuálních objektů.
Jak se účinně bránit a jak se zbavit astrálních bytostí?
Vzhledem k délce tohoto článku se na toto téma podrobněji podíváme v nějakém příštím. Zmíním jen nejdůležitější zásady:
Sny – uvědomíme-li si, že sen je až příliš živý, může to znamenat přítomnost astrální bytosti v něm. Většina lidí se ihned probudí, ale ne každý, proto pozor na živé sny a koho v nich potkáváte!
Astrální cestování – když ukončujete astrální cestování, zkontrolujte si, zda odcházíte z astrálu sami, pokud máte divný pocit, očistěte se před probuzením do hmotného světa. Stejně tak buďte obezřetní u každé bytosti, kterou potkáte – nikdy nevíte jaké má s vámi úmysly.
Emoce – kontrolujte své emoce a nenechte je tryskat příliš silně, může se vám to vymstít přivoláním či vytvořením astrální bytosti.
Magie – nehrajte si s ničím, čemu nerozumíte. Nevyvolávejte duchy – nikdy nevíte, kdo k vám přišel a zda je dobrý nebo zlý. Vaše prababička, Božena Němcová ani Adolf Hitler to ale určitě nejsou! Vyvolat astrální bytost je snadnější než si myslíte, ale její odvolání je už těžší oříšek. Když vyvoláváte zlou osobu, většinou přivoláte i zlého tvora z astrálu, naopak to bohužel vždy neplatí, proto to radši nepokoušejte vůbec a nebo pod vedením někoho, kdo to dobře ovládá. Totéž platí o všech magických praktikách, které pracují s astrálními sférami.
Spánek – spěte v čisté místnosti, nezatížené emocemi. Po hádce, ale i milování nebo prožitém smutku alespoň vyvětrejte a zapalte svíčku nebo vonnou tyčinku. Vhodné jsou i amulety, sbírající negativní energii, které je čas od času dobré očistit nebo spálit a vyměnit za nové.
Tolik o astrálních bytostech, které jsou všude kolem nás a občas mohou být i přímo s námi. Celý článek zakončím pár radami a zajímavostmi:
Dostat bytost ven z astrálu je snadné, protože ona si to přeje. Vrátit ji do astrálu je těžké, protože se brání.
Astrální svět je všude kolem nás a to, co vypadá jako mžitka na okraji zorného pole, může být larva, která se snaží dostat k vám. Problém je, že člověk tvoří mnoho astrálních bytostí a protože špatné emoce snáze tryskají napovrch, je i velká část astrálních bytostí tvořena z negace.
Přijde vám astrální svět jako nesmysl, protože jste ho nikdy neviděli? A viděli jste někdy vzduch? Samozřejmě, že ne a přece je všude kolem vás. A stejně tak nebezpečný i krásný svět astrálních bytostí;)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

48 thoughts on “Astrální bytosti a jak se projevují v našem světě

 1. Je špatné, že mě baví přivolávat astrální bytosti na tento svět? A i když se mi pak dějí špatné, zvláštní věci, mám pocit, že bez toho by bylo můj život prázdný. Možná jsem špatný člověk, že tohle dělám, ale když mě to naplňuje…

 2. [1]: A co třeba zkokušet přivádět na dvět dobré astrální bytosti? Dělat lidem radost… Vyvolávat v nich silné kladné emoce. Vlci by se nažrali a koza by zůstala celá ;)

 3. To by bylo krásné, ale mě nedělají "dobré" bytosti dobře. Mám z nich asi větší respekt, než z těch "zlých". Jakobych patřila na druhou stranu, na tu špatnou…

 4. [3]: nikdo nepatří na žádnou stranu, každý jsme duální a je jen na nás co si vybereme, ovšem "dobro" = konstrukce = růst, "zlo" = destrukce = zánik. Toť jednoduché a neobejitelné (prostě nejde obejít:)) pravidlo

 5. Měl bych dotaz, jestli mohu.V článku se píše, že člověk může nevědomky tvořit astr. larvy, či přivolat (či stvořit)velice zlou bytost.Může tato larva, či démon ovlivnit např.výklad karet(kyvadlo aj.) určený postižené osobě?

 6. [9]: na hledání pomocníků v astrálu není nic špatného, pokud jsi si jistá, že ti tyto bytosti chtějí pomáhat, pak není důvod je odhánět:)

 7. Dobře..No nevim jestli si mám být jistá,ale už mi dostkrát pomohli..děkuju ale :D

 8. Měla bych jednu otázku, na kterou jsem zatím nenašla odpověď. Může astrání bytost na sebe upozornit, případně zanechat svůj "otisk" v hmotném světě? Pokud ano, proč by to dělala? Poslední dobou jsem se setkala s několika případy otisků čehosi na dlažbě, schodišti či stěnách, které se utvořili ze dne na den, buď je jejich otisk stálý nebo časem sám zmizí, odstranit nejde. Řešila jsem to s několika lidmi, kteří se zabívají různými obory ezoteriky, ale jasné odpovědi se mi nedostalo, naopak je v tom větší zmatek.

 9. Měla bych asi uvést, že v místech, kde se objevili tyto "otisky" jsou velmi časté určité výjevy, jsou zde geopatogení zóny nebo se zde drží negativní energie. Projevem je vydýchaný vzduch v mísnosti, žár, náhlý chlad, různé vůně, slyšitelná chůze, dunění, případné pády předmětů a jiné.

 10. Ahoj. Nevěděla jsem,kam to napsat,tak to píšu sem. Mám jednu otázku.

 11. jde astralní bytost ovladat ? a jak jí zpatky přivolat  když ode  mě odešla

 12. První astr. bytosti si pro mě přišli před lety – byli to ti "hodní" něco jako stážci, kteří měli neutrální pohled a letěli se mnou výš do prostoru. Bohužel po letech za mnou přišli i sex. démoni (:(-mimochodem astr. orgasmus je x lépší a sitější než náš, ale není tak "ostrý". Pak přišel démon, který si mi představil jménem a dokonce jsem ho pak na netu našla – bylo zde uvedeno, že říká lidém určité věci – malý odstavec – on mi přesně toto říkal :slovo od slova!!!! A nakonec – přicházely démonic(já nim tak říkám)-kteří různě mučili a stlačovali bolestivě astr. tělo a psychicky mučili-často byla všude přítomná sexualita. Od té doby jsem si zakázala přístup do astrálu, ale dnes, po letech bez mého vědomého (i snad trochu nevědomého jsem si myslela svolení) – přichází hajz zas – ele popisu výše to bude nějaká larva – jeho účel je děsit mě, nahánět mi strach, hra s mími emocemi. Hrůza – budu muset zvýšit level – a pořádně si astrál ujasnit a zamknou se vůči němu nebo něco jiného. chjo… Pro ty, co nevěří! Kdybych to nezažila, nikdy bych nikomu neuvěřila, že astálně cestuje-že to speciální druh prožitku vázaný na hmotný svět, jedeně snad, kdyby by to byl všeobecný všemi lidmi na zemi uznávaný jev, uvěřila bych – 99,99999…

 13. Ahoj….jednou sem si povídala s kamarádkou přes mobil a byla hrozně unavená,ale ona se potřebovala vyzpovídat a proto jsem teda nešla spát. asi v půli hovoru jsem to už nevydržela a padly mi víčka…asi o pět sekund déle se kamarádka zhluboka nadechla,jako kdyby se něčeho lekla a zahučela do mobilu,který ležel vedle mého ucha,mezitím co já jsem ,,měla půlnoc". Vzbudila mě a já se zeptala co se jí stalo..byla jsem mrzutá,že zase musím poslouchat. Ale její odpověď mě probudila…..oznámila mi,že jsem byla u ní v pokoji…že jsem na sobě měla modrou noční košili a měla rozpuštěný vlasy. Normálně bych si myslela,že si to vymyslela,ale já tak opravdu vypadala!!! Vyděsila jsem se a nemohla pak už usnout….nechápu co se stalo…ale podle článku to vypadá,jako astrální cestování….Je možní se přenášet úmyslně? Díky

 14. Ahoj :) měla jsem sen byla jsem na hřbitově a tam nějaký muž něco mi říkalo že není z tohoto světa,ale i tak jsem se sním bavila nejprve seděl na jednom náhrobku a když jsem se na ten náhrobek podívala tak tam neseděl otočila jsem se byl za mnou ležel na zemi a byl mrtví pak jsem se otočila nazpět a stál přede mnou a říkal něco v tom smyslu ''snad se mě nebojíš?'' začala jsem couvat a utíkat a pak jsem se probudila byl to velmi živý sen ….. další den jsem si o tom chtěla popovídat se svým totemovým zvířetem šla jsem po schodech a byl tam ON ten muž z toho snu řekla jsem mu ať odtud vypadne a on se jenom tak hnusně usmál a tak jsem šla k němu i když jsem se ho bála a strčila ho ze schodů a pak zmizel…..a už se mi ve snu nikdy neobjevil :))

 15. Ahoj jednoho dne sem mel hluboky spanek pri nemz sem se asi dostal do astralu a napadl me jaky si muz v kapi a poslal na me vlky; podvedome sem si pral ochranu a najednou se mi zjevila jakasi zbran a pote sem chtel odejit prit a jaski sem se premistil uplne nekam jinam pral sem si nejakou aochraci bezbeci takze sem se prenesl do lesa kde jsem utikal pred vycarovany bytostmi a muzem v kapi az sem najednou uvidel skupinku lidi, kteri me zachranili a pak mi rekli par rad. Asi o 3 roky pozdejime jed muz z te skupiny co me zachranila prisel k posteli a chytl me za ruku a ja opustil sve telo a on mi udelal prochazku po astralnim svete a lucidní sneni to asi nebylo nebot ani jednoho z te skupiny sem nikdy nevidel.

 16. Jak bych mohla Astrálně cestovat? Je k tomu potřeba nějakého jiného člověka? Je dobré použít vykuřovadlo nebo vonné svíčy? je hypnóza něco podobného?

 17. Ahoj. Před nedávnem se mi zdál divný sen kterému mco nerozumím. Studovala jsem na nějaké divné kouzelnické škole a měla jsem se proměnit v mrak, a když se mi to povedlo, tak jsem s jednou moji spolužačkou(v reálném světě je taky moje spolužačka) jela vlakem a viděly jsme louku an které rostly levadnule, chrpy, lvčí máky a kopretiny a tam přišli tři koně, hnědý černý a bílý, a všechny ty koně znám, jsou ustájení ve stáji kde se učím jezdit. Možná je to jenom výplod mé fantazie, ale úřipadá mi to divné. Má spolužačka totiž vůbec nemluvila a i když jsme jeli v plné rychlosti vlakem, pořád tam byla míto krajiny jenom ta louka a koně.

 18. neni to divne…. jen si pred spanim myslela na jezdeni…lekce a na carodejnictvi.. (napr. sis pred spanim cetla clanky o magii nebo v nevedomí premyslela o astralu a tak )   me se to taky obcas stava :) a k tomu ostatnimu.. ja sy nemyslim ze jsou jenom zle bytosti, napriklad ja si vytvorila svoji astralni bytost, ma podobu draka a uz se necitim tak sama :-D   ale jestli si nejakkou bytost taky vytvroite.. upozornuji .. ona neni videt jak kdyz vidite televizi, jen vy ve svem duchu víte ze existuje, ale ona tu je… je to psychofyzicka bytost ktera… mno… da se rict, svym zpusobem taky zije :D a kdyz se chcete presvedcit… staci v duchu pomyslet na to ze jestli tu ta bytosdt opravdu je, at vam da znameni :D napr ja se tak ujistuju v jednom kuse… a vzdy se neco stane, napr. zazvoni zvonek nebo zabzuci mikrovlnka :D muze to byt i detajl jako prasknuti drivka nebo tak.. musite byt velice vnimavi pri cekani na znameni :D

 19. Je možné že jsem pozemský anděl?  mám na to všechny předpoklady…

 20. [10]: Zdravíčko, Lúmennko! Ikdyž to tady moc nepatří, ale chtěl bych se zeptat: Jaký je tvůj názor na, ehm… anální sex? Díky! Franta

 21. Ahoj, o astralu sem se dozvedel ted nedavno kdyz se mi to stalo posledni den v  chorvatsku kam sme jeli s kamosem na 11 noci kde sme furt parili a moc sme toho nenapsali. Nemohl sem dlouhou dobu usnout a kdyz sel zabiral citil sem pritomnost nejake bytosti a pak zniceho nic sem citil brneni a dostal zacalo mi brnet telo a prestal sem ho citit a co sem otevrel oci klecala na me pruhledna postava a nemohl sem se hnout, po chvilce sem se uklidnil a snazil sem se ji chytit za ruku (nevim jestli to bylo astralni rukou jelikoz me vubec neco takovyho v ty dobe nenapadlo) a pak sem se hned vzbudil, hned co sem zas usnul se mi stalo to same az na to ze sem byl uz vydesenej k smrti a snazil sem se z toho dostat a znova sem se probudil. Po chvilce sem si rekl ze teda pujdu opet spat ale bohuzel me to pronasledovalo celou noc treba jeste 5-6krat ale ted uz to na me nestalo ale jak kdyby to byl demon nebo neco a i se mi predstavil. ja uz se tolik nebal protoze sme vazne chtel spat a jen sem se vzdy nachvilku probudil a zas usnul. Po dovoleny sem se teprve o astralu dozvedel a zbavil se strachu a zatim se mi tu nic nestalo. Jenom co sem prijel z dovoleny tak k ranu sem se zas asi dostal do astralu a byl sem v mistnosti (nevim jestli v pokoji) byl sem tak vydesenej ze sem se rychle probral a nezkoumal sem kde to sem. Jinak sem predevcirem chtel sam vystoupit z tela ale nejak mi to pri vibraci tela neslo uz prejit (asi sem se nedokazal moc uvolnit). Ale spis me zajima jestli sem byl v tu noc co na me byla ta postava v astralu?? a proc sem se teda nedokazal pohybovat?? ze sem se snazil hybat svym fyzickym telem a nenapadlo me ze mam i nejaky astralni telo? kdyztak odepisujte na email.. dekuju :)

 22. [15]:tak určitě jako v dnešní době je možné všechno a je možné že draci existovaly

 23. Ahoj už dlouhou dobu se mi objevuje jakási černá kočka ,ale né jen ve snech ale i normálně. Jdu a vidím jakousi černou kočku která vypadá jako kdyby mě někam vedla. Ale vždy když za ní du tak zmizí a takhle to de už hodně dlouhou dobu.

 24. Nehledě na to, že poltergeist bývá podvod nebo běžně vysvětlitelný jev, je nebezpečné (!) psychicky nemocného člověka odvádět od návštěvy lékaře vyháněním démonů.

 25. Ještě něco – strašením zabijáckými démony jistě nikomu nezpříjemníte život!!!

 26. je mi jedenáct let a astrální bytosti jsou velmi zajímavé

 27. Nevím, zda je zrovna nejvhodnější psát to sem do diskuse, ale nemůžu si pomoct a musím se prostě zastat inkubů. Všude o nich čtu vždy jen to nejhorší a nikde žádnou vlastní zkušenost. Je to sice už pár let zpátky, ale měla jsem s nimi tenkrát dost blízký, několikaletý vztah:). Navštívili mě jak píšeš, v době nedostatku a pak za mnou přicházeli často a dá se říct, že jsem na nich měla i malou závislost. Bylo to vždycky sice něco za něco, ale nikdy jsem si nepřipadala, že by mě energeticky nějak extrémně vysávali, kolikrát to bylo spíš naopak. Šlo o vzájemnou výměnu energie. Někteří lidé vysávají naprosto s klidem mnohem více než tyto bytosti. Nechci tvrdit, že nemůžou být i nebezpeční, ale já s nimi mám zkušenost docela dobrou a taky mě dost naučili. Když jsem si přála, aby už za mnou nechodili, tak sami odešli a dál už mě neotravovali.

 28. Je se mnou spojena astrální bytost, pomáhá mi v případech ve kterých mé vlastní síly nestačí a odhání, nebo ničí/zabíjí jiné astrální bytosti, které jsou pro mě potenciální hrozba, občas i s mím svolením jedná skrze mě. Je to relativně poklidná bytost vypadající, jako člověk, ve chvíli kdy se naštve, tak se jí rozzáří oči jasně modrou barvou. Komunikujeme spolu a jednou se mi představil jako Michael. Nevíte někdo co je zač, páč můj průvodce netuší kdo, nebo co to je.

 29. Ono to sice vypadá jako pohádka, ale opravdu tyto sféry jsou. Potvrdil to i jistý britský neurochirurg, který byl 7 dní v komatu díky meningitide. Coby neurochirurg, tedy skeptik z největších byl nakonec zaskočen nevídaným zážitkem ve společnosti těchto astrálních bytostí jako nejrůznějších víl, motýlů, obrazců. Všude byl mír, láska a útěcha.

 30. Dobry den, zacinam se zajimat o astralni cestovani a prede dvema dny jsem to zkousel poprve odpoutat astralni telo od fyzickeho a byl jsem tomu blizko, ale uplne se mi to nepovedlo… Zajima me, jestli se da skrze astral pomoct jinemu cloveku, myslim tim, me blizkemu cloveku, ktery, podle me ma v sobe hodne negativni energie a pesimismu, porad se ji neco nedari a z toho je vice a vice smutna a ta nalada neni to co by mela. Jestli se s tim da neco delat, nebo si myslite/vite, ze to mozne neni, dekuji. :)

 31. Dobrý den, o tyto věci jsem se nikdy příliš nezajímala, dokud jsem neměla vlastní zkušenost. Zhruba ve 13 letech se mi zdál sen o jakési ženě. Mám pocit,že vím, kdo to je, ale pokaždé, když se probudím, nejsem schopná si vybavit, jak vypadá její obličej. Když se mi o ní zdálo poprvé, byla jsem vyděšená, protože "vtrhla" do mého běžného snu, který byl najednou nepříjemně reálný a jakoby mě v něm na něco upozorňovala. Nevěnovala jsem tomu pozornost, i když se sen opakoval během měsíce asi 5x. Zanedlouho poté umřel můj blízký příbuzný. Jeho smrt jsem nesla hodně těžce, situaci v rodině to dost narušilo. Pak bylo ticho a onu ženu jsem uviděla ve snu až v 17 letech, kdy byl v nemocnici náš táta. Byl po autonehodě a dlouhou dobu to s ním vypadalo opravdu hodně špatně. Byla jsem v hrozném stresu, bála jsem se a noc před operací, když jsem nemohla spát, jsem se dívala do stropu, brečela a několikrát jsem si zopakovala, že potřebuji pomoc, že to tak přece nemůže být a jestli existuje nějaká vyšší moc, tak že teď je nejvyšší čas. Zhruba o tři dny později se mi ve snu objevila znovu ta žena. Přišla ke mně, položila mi ruku na rameno a jakoby mě zlehka objala. Vždycky, když jsem si jí chtěla prohlédnout, jsem se probudila. Tátova operace dopadla dobře, všechno bylo nakonec v pořádku a mně se o téhle ženě zase dlouho nezdálo. Naposledy jsem jí uviděla, když se mi zdála jedna hrozná noční můra. Byla jsem v těsné černé díře a měla jsem pocit, že se stěny přibližují. Nikdy jsem žádnou fóbií netrpěla, ale teď bych z fleku řekla, že jsem měla úplný klaustrofobický záchvat. Snažila jsem se probudit, ale nešlo to a pak jsem za sebou cítila takové hřejivé teplo a když jsem se otočila, tak jsem jí zase viděla. Bylo to po hodně dlouhé době a jen na mžik. Pak jsem se probudila. Měla jsem tváře mokré od slz, ale cítila jsem se úplně klidná. Párkrát, když mi bylo opravdu nejhůř, měla jsem pocit, jako bych ten teplý sloup světla znovu cítila poblíž sebe. Nevím, co to je. Ze začátku jsem se bála, ale teď mám pocit, že ta dotyčná nepřichází, aby mi ublížila. Neumím to zastavit a bojím se víc pátrat, takže si říkám, že je to třeba jistá výhoda. Setkal se tu někdo s něčím podobným?

 32. [44]: možná je to jen obraz tvého podvědomí, které tě jejím prostřednictvím upozorňuje na některé věci.

 33. Ahoj dočetl jsem se tu o vašich problémech a poradim vám jak zahnat demona ci zlou bytost.Jde to pouzit v astralnim svete ale nevim jestli i v materialnim.zaklinadlo staci vyslovit:Bellilin Bellilin Bellilin amfora spásy rád bych byl vedle tebe materializmus vedle mě ztrácí na síle Bellilin Bellilin Bellilin.a druhe zaklinadlo:Ve jménu Jupitera vládce bohů tě zaklínám. -pritom musis mít levou rozevrenou dlan na břiše a druhou ve tvaru pistole rozevrenou-ukazovacek,prostředníček a palec ukazujici na bytost kterou chcete nechat zmizet.Snad vam to pomůže :)

 34. Co když je někdo v našem okolí démon?.Ale ne zlý spíše takový neutrální..

 35. Teď docela rozumím, tomu v pubertě. V době nejsilnějších sebevražedných sklonů jsem měla pocit, že mě obklopují skupiny něčehi temného a to dobré se ke mně bojí jít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *