Aprílové počasí:)

Půl měsíce uběhlo jako voda a na stránkách se za tu dobu neudálo vůbec nic. Za tuto skutečnost se vám teď chci moc a moc omluvit a aspoň ve zkratce vysvětlit důvod své nepřítomnosti. Tím je absolutní nedostatek času – horko těžko stíhám e-mailovou poradnu, takže všechny akutní dotazy prosím tam, ale na zbytek už fakt nezůstává ani špetička volna. Píšu teď pro jeden časopis, do toho práce, pracuju na rpojektu undergroundového vydavatelství a ještě můj osobní blog, vaše maily, pár volných večerů s přítelem a přáteli…je toho prostě moc. Snad to brzy opadne a článků bude více. Pokusím se během pár dní zveřejnit co nejvíce článků, zodpovědět vaše otázky v poradně a konečně začít zveřejňovat seriál o runách, který mám rozdělaný. Buďte prosím trpěliví:)
Zároveň děkuji všem, kteří mi poslali nádherné maily plné povzbuzení a dobré nálady, díků za tyhle stránky a dotazů, v niochž mě zahrnujete vírou, že vám pomohu. Děkuji za vloženou důvěru a za slova díků, to všechno mne neuvěřitelně pohání vpřed. Děkuju!:) Vaše Lúmennka

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Aprílové počasí:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *