Amulet proti destruktivní energii

Další z ochranných amuletů, které vám mohou pomoci se bránit proti zlým silám. Více o tom, jaký je rozdíl mezi amuletem a talismanem a o jejich výrobě se dočtete v tomto článku.
Následující amulet je tzv. škapulíř, tedy váček naplněný drobnými předměty, který by jeho tvůrce měl nosit neustále u sebe.

Potřeby:
bílá svíce, onyx, špetka soli, citrónová šťáva, modrá bavlněná látka, bílá nit, levandule, pár zrnek pepře
Jak na to:
Tento amulet je nejvhodnější vyrábět za dorůstajícího měsíce nebo o úplňku. Zapalte bílou svíci a chvíli klidně hleďte do plamene, nechejte se naplňovat její jasnou září a vnímejte, jak očišťuje vaše tělo i mysl.
Dostatečně zklidněni vezměte kousek modré látky a ušijte z něj bílou nití malý váček. Do něj nasypte špetku pepře, špetku soli, trochu levandule a zakapejte to třemi kapkami citrónové šťávy. Nakonec vložte onyx (pořídit ho můžete tady) a váček pevně zavažte bílou nití.
Podržte škapulíř nad svící, abyste jej očistili a proneste: „Bytosti světla, prosím vás o ochranu, kterou všechnu vkládám do tohoto váčku. Od této chvíle ke mě zlo nemůže. Děkuji.“
Od této chvíle noste váček neustále při sobě. Jakmile ucítíte, že přestává fungovat, je třeba se ho s úctou zbavit – zahrabte jej do země nebo pusťte po vodě.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “Amulet proti destruktivní energii

  1. Dobré ráno.. strašně moc bych chtěla kontaktovat autorku/autora tohoto blogu .. mohl/a by jste mi prosím napsat na můj email? Na něco bych se Vás chtěl zeptat :) Předem děkuji za odpověd

  2. Prosim o zaslani nejakych odkazu na internet.stranky,kde bych nalezla vice info o kamenu Černý Turmalín. Dekuji vam. Muj tel.721 074 968.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *