♣ Co si myslíš o Aghartě?

Prázdniny ubíhají a já ubíhám a pobíhám s nimi, pořád je co dělat a protože jsem letos v roce, symbolizovaném tarotovou kartou Umění, spojuju protiklady jako o život a jde to pomalu a ztuha. Teď jsem si v tom všem hemžení našla chvilku zase sednou k netu a zapracovat na těchto stránkách, které v letních měsících jen přežívají.
Máte-li naléhavé dotazy, pište je i nadále na e-mail, který vybírám a zpracovávám aspoň jednou týdně, to, co počká, pište do poradny a odpovědny – tak jako to už před měsícem učinila Lümná, na niž se teprve teď dostalo s odpověďmi – za což se omlouvám, bohužel, dříve to nešlo, snad se moc nezlobíš:)
♣ Otázka:
Ahoj Lumennko, zdravim Te opet po dlouhe dobe.
V jednou ze svych clanku mas psano o podzemni zemi jmenem Agharta, je to vsak jen stinecek k tomu kdo se do ji dokaze dostat (oready) a ja se ptam zda by jsi mi mohla odhalit neco o teto zemi, prosim
Dekuji za odpoved. Lümná
Odpověď: Agharta je mýtická země, která se prý má nacházet v podzemí. A neobývají ji nějací tajuplní mutanti, žijící ve tmě, ale lidé jako my – protože podle tzv. teorie duté země se uprostřed naší planety(tam, kde vědci umisťují zemské jádro) vznáší „vnitřní slunce“ ozařující celý svět, postavený na vnitřní straně naší planety.
Podle jiné teorie pak naše země nemusí být nutně dutá, ale je prošpikovaná tisíci kilometry chodeb, které se proplétají a tvoří obrovský labyrint, ozářený neznámou zelenkavě svítící látkou, v němž žijí lidé.
Obyvatelé podzemí prý oplývají nám netušenými technickými a duchovními možnostmi, podle některých teorií přišli z vesmíru, podle jiných jsou to obyvatlé dávné Atlantidy nebo jiného prastarého národa, kteří se do podzemí uchýlili po nějaké velké katastrofě a nyní udržují s lidmi na povrchu jen občasné a omezené styky. Jsou chytřejší a vyvinutější než my a čekají, až se jim přiblížíme ve vyspělosti natolik, abychom se s nimi mohli setkat. Všechny ty létající talíře a kruhy v obilí pak mají mít na svědomí také Agharťané.
Já osobně se k této teori přikláním, i kdy mnohé důkazy jsou chabé a hraničí se šílenstvím a hledáním záhad tam, kde nejsou. Proč by tolik starých národů tvořilo obří podzemní labyrinty a naše předky by stále něco táhlo do jeskyní a hlubokých chodeb? Vždyť existuje tolik pověstí o národě z podzemí a o jiných neobvyklých podzemních úkazech. Říká se „na každém šprochu, pravdy trochu“ a v případě Agharty třeba ještě budeme překvapeni.
Více o tomto tématu se dočteš např. tady:

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

9 thoughts on “♣ Co si myslíš o Aghartě?

  1. Souhlasím s tebou ohledně toho "konce světa". Taky se mi tahle "teorie" zdá nejpravděpodobnější ze všech…

  2. agreed. vidím to podobně (s tím koncem světa)… a i kdyby se něco stát mělo, tak zděšené pobíhání s cedulemi END IS NEAR nic nevyřeší. Už dávno sme o tom s kamarádem mluvili a přišli s "teorií", že změna bude spočívat v tom, že celosvětově klekne internet, lidi se ocitnou v informačním šoku a budou nuceni přehodnotit hodnoty. Ne že bych si myslela, že se to určitě stane, ale byla by to … sranda :)

  3. Taky se pořád mluví o tom, jaké nás čekají různé katastrofy ještě víc než v dřívějších dobách. To mě docela děsí, ale asi je to nutné, aby se lidi nad sebou konečně zamysleli a uvědomili si, že blahobyt (který je ve skutečnosti ve světovém měřítku jenom pro hrstku lidí, zatímco chudí jsou pořád chudší) nemůže růst donekonečna a že nejsme vládci vesmíru. Obávám se, že nic jiného než takové drastické změny, je nepřesvědčí. Jak by se to všechno mělo přeorganizovat, aby to bylo uskutečnitelné a spravedlivější pro všechny, to ale nevím…

  4. Zdravím. Mýtické země…které jsou opravdu mýtické – toť otázka… Nicméně nebylo by špatné, kdyby nějaká "mytická" země, byla najednou skutečná…

  5. Lumménko moc Ti děkuji za odpověď. Musím říct, že mě potěšila. Víš, měla jsem strach z toho špatného konce o kterém psala Alue. Tvůj názor mi ale připadá reálnější a poslední dobou se s takovými setkávám častěji, za což jsem ráda. Osobně ten konec-nekonec světa vidím také spíš v růžovějších barvách. Děkuji :)

  6. Nám se už delší dobu kreslí jádro naší planety pěkně znetvořené a černé, blokující vývoj planety. Jestli tam tedy něco žije, tak je to naopak velmi škodlivé a čewrné. Proč by se schovávali?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *